úterý 20. července 2010

Návšteva


Podíváš se na mě, jak stojím v otevřených dveřích. Mám na sobě své ryfle, košili a koženou bundu. Pozveš mě dál a já tě následuji s boty v ruce. Nenápadně se dívám na tvůj zadeček, když vkročím do obývacího pokoje. Máš na sobě volné kalhoty a tryčko, které jen mírně skrývají obliny tvého těla.

„Posaď sa u mňa,“ řekneš a já se uvelebím na tvůj pokyn v křesle naproti pohovce.

„Dáš si kávu alebo niečo?“

„Jenom vodu, děkuji,“ odpovím a sleduji tě, jak usedáš vedle mě.

Od chvíle, kdy jsem vstoupil do tvého bytu cítím vzrušení, které se rychle začne projevovat rostoucí boulí v mých kalhotech. Dala sis záležet, abys mě poslední týden extra vydráždila po té, co jsi mě nenechala se udělat již více než měsíc. Udržuješ mě tím neustále nadrženého  a mého ptáka citlivého tak, že jakákoli stimulace se vždy snadno rychle změní v mučení slastí bez vyvrcholení.

Vidím tvé oči, které na moment sjedou dolů do mého klína, ale nijak nereaguješ a zeptáš se mě: „Tak čo si si pre mňa dnes pripravil?“

Chvíli mi trvá, než mi docvakne, že tě dnes mám vlastně připravovat na tvoji vysokou školu. Rychle ze sebe vydrmolím něco o základech matematiky.

Chvíli mě posloucháš a zatím si hraješ se svými vlasy, mé oči jsou hypnotizované pohyby tvých prstů i pohyby tvé hrudi, která se nadzvedává s každým tvým nádechem. Pozoruji, jak se pod tvým tryčkem rýsují obrysy vzrušujících krajek.

 „Si v poriadku, kocúrik, vyzeráš, ako by si ani nebol vo svojej koži, “ řekneš s úsměvem a pobaveně sleduješ jak poposedávám ve svém křesle naproti tobě.

Když neodpovídám, jen se ještě více usměješ a zeptáš se: „Urobil si, ako som hovorila?“

„Ano,“ polknu a znovu si vybavím dnešní ráno. Hned po probuzení jsem musel hodinu masturbovat, dráždit svého ptáka, aniž bych se mohl udělat. Vybavuji si, jak byl tvrdý v mé ruce, která byla během chvíle vlhká od mé šťávy. Následně jsem aplikoval vzrušivý gel a nachystal se na cestu vlakem, kterou jsem měl absolvovat bez spodního prádla. Ve vlaku jsem si našel prázdné kupé a podle pokynů jsem se sluchátky na uších sledoval porno, dokud se můj notebook nevybil. Můj penis vydrážděný a potřený iritujícím gelem mě přiváděl k šílenství celou dobu, když jsem sledoval a poslouchal orgasmy těch nadržených krasavic na mé obrazovce.
Znovu poposednu na svém místě, můj penis je v mých kalhotech opět tvrdý a cítím jak se tře o mé stehno a látku ryflí, které jej vězní.

„Tak si otvor nohavice, nech sa môžem pozrieť,“ řekneš a pohodlně se opřeš. Nepotřebuješ víc než jen vydat rozkaz a užít si tu show.

Pomalu otevřu své kalhoty a ze svého vězení vyskočí můj tvrdý penis. Zálibně si prohlížíš jeho tmavou barvu i naběhlé žíly. Všimneš si, že na špičce už se leskne nemalá dávka mé šťávičky. Citím, jak je pořád neuvěřitelně citlivý.

„Začni si ho predo mnou dráždiť,“ rozkážeš.

Obemknu svůj tyčící se úd prsty a začnu si jej pomalu honit. Citím velké vzrušení, když vidím, jak mě pozoruješ ze svého místa.

Začnu zrychlovat a tiše sténat.

„Pokračuj, zlato, hovoril si niečo o variáciách a permutácií,“ usměješ se na mě nevinně.

Já se pokusím soustředit opět na výklad o kombinatorice a zpomalit své pohyby, ale je neuvěřitelně složité se soustředit.

Můj žalud opět vydává spoustu šťávy, která stéká z žaludu dolů. Netrvá mi dlouho přiblížit se k vytouženému orgasmu.

„Hon si ho rýchlejšie, ako rýchlo len môžeš.“

Obemknu svoji pěst kolem mého žaludu a začnu si ho nemilosrdně na tvůj rozkaz dráždit. Neudržím hlasité zasténání a začnu se v křesle zmítat, když se snažím ovládnout svůj blížící se orgasmus.

„Teraz prestaň, ruky na kolená," řekneš a odejdeš někam z pokoje.

Podívám se nešťastně na svého čuráka, jak se bezmocně zmítá ve vzduchu.

Postavíš se za mé křeslo a začneš se smát při pohledu na mého rudého lesknoucího se čuráka: „Ja som vedela, že toto bude sranda.“

Pak už jen vidím šátek, který se blíží k mým očím, aby mé vidění ponořil do černé tmy. Dáš si záležet, abych ke mě nepronikla ani kapka světla.

Chytneš mě za ruku a kousek mě odvedeš postavit se někam do prostoru.

Začneš mi rozepínat moji košili a já se ani nehnu, když se tvé ruce začnou dotýkat mé obnažené hrudi. Svižně mě zbavíš i zbytku mého oblečení a nezapomeneš mě párkrát plácnout přes zadek.

Přestože nic nevidím, cítím na sobě tvůj pohled, jak si prohlížíš mé nahé tělo stojící před tebou s tyčící se kládou.

„Od teraz máš zakázané mať na sebe akékoľvek oblečenie, ak sme sami. Takto sa mi páčiš viac,“ řekneš potichu kousek od mého ucha. I ve tvém hlase již slyším vzrušení.

Chvíli se nic neděje a já jen nedočkavě stojím.

Škubnu sebou, když ucítím špičku tvého jazyka, jak mi slízává kapičky šťávy unikající z mého žaludu.
Ani se nehnu, když mě tvůj jazyk začně jemně hladit po mé zmučené chloubě. Citím zoufalé škubání svého čuráka jako odpověď na tvé něžné dráždění.

Pak mě obemkneš svými rty a já vydám dychtivý sten způsobený tím sladkým pocitem. Sténám,když mě začneš dychtivě sát. Citím roztoucí vzrušení a cítím, že se opět blížím ke hraně orgasmu.

Sténám a ty mě dál udržuješ pouze na hraně bez šance se udělat a přitom by stačilo jen pár rychlých pohybů tvoji rukou. Ale ty mě pouze dál saješ a dáváš si pozor, abych i nadále byl ve tvé moci tak blízko a zároveň tak daleko od výstřiku do tvých úst, který by mě osvobodil.

Nedokážu stát rovně a mé tělo se začne chvět.

Tvé rty mě opustí, ale tvá pravá ruka obejme můj penis u kořene. Drtíš mě svoji rukou, když se začne pomalu pohybovat směrem k žaludu. Vytlačíš tím ze mě další kapky mého vzrušení, které hbitě slízneš jazykem, než mě opět necháš jen stát v temnotě.

Slyším tvé kroky opět opouštějící pokoj, ve kterém jsem.

 „Chutnáš dobre, kocúrik,“ řekneš s úsměvem, když se vrátíš.

Vnímám, jak mi krev tepe v mém přirození, které je stále tvrdé jako skála.

Chytneš mě mezi nohama a odvedeš mě za něj do druhého pokoje.

Strčíš do mě a já spadnu na postel, která byla za mnou. Pořád jsem ponořený do tmy a nic nevidím.
Všimnu si pohybů postele jak na ni vylezeš. Vím, že jsi nade mnou a brzy ucítím jemnou vůni tvé kundičky, kterou jemně otřeš o můj nos.

Ani mě nemusíš pobízet, abych ji začal lízat.

Přitlačíš ji proti mě a tvá ruka si najde opět můj penis, aby jej mohla začít pomalu honit.

Nadšeně lížu tvoji mušličku a poštěváček zatímco mě tvá ruka opět přivádí pomalu k pokraji orgasmu.
Ty začneš také sténat díky dotykům mého jazyka a něcháváš mě užít si pořádně chuť svých milostných šťáv, které mi roztíráš po obličeji tím, jak proti mě tlačíš svoji už také nadrženou kundičku.

Tvé prsty se nemilosrdně zaměří na dráždění mého žaludu a ještě víc proti mě přitlačíš svoji pánev, když se pod tebou začnu zmítat zadržovanou slastí. Divoké pohyby mého těla ti ještě více pomáhají přiblížit se k vlastnímu orgasmu. Už se těšíš, až se uděláš na mém obličeji a dopřeješ si ten sladký pocit, který mě neustále odepíráš a dál odepírat budeš.

Tvrdě sevřeš můj penis a tvé tělo se zachvěje v prvním orgasmu. Křeče ti prochází celým tělem a napíš náš se. Já tě nevidím, ale slyším, jak si to užíváš zatím co mě drtíš ve své ruce. A pak jen těžce dosedneš zpět na moji tvář a můj nos naplní vůně tvého orgasmu.

Necháš mě, ať tě ocistím svým jazykem zatím, co pokračuješ v jemném a pomalém dráždění. Cítím jak i ze mě vytéká šťávička a dokážu si představit, jak ti stéká po tvých prstech.

Zvedneš se a citím, jak se postel prohne kousek vedle mě, když opět dosedneš.

Slyším, jak otevíráš víčko.

Konečky tvých prstů se dotknou mého žaludu a já ihned poznám chladivý dotyk gelu, který se brzy rychle promění v pálení.

Vtíráš mi obsah lahvičky do mého penisu a ještě než skončíš, citím jakoby si jej ponořila do ohně. To dráždivé pálení je na pokraji snesitelnosti a o to silnější, že jsem oslepený a každý dotyk vnímám intenzivnějí. Nemluvě o tom, že jsi použila opravdu velké množství.

Pořád mi po něm pomalu přejíždíš rukou a já sténám pod tvými dotyky. Nemůžu myslet na nic jiného než jak moc se chci udělat.

Znovu mě opustíš a místností se začnou nést hlasité melodie reggaetonu.

Vyskočíš zpět na postel a rozkročíš se nade mnou.

Tvé prsty jemně obemknou můj penis, aby jej navedly ke vstupu do tvé lasturky. Začneš třít můj žalud proti svým pyskům a poštěváčku a já stále sténám vydrážděn tím dotykem i gelem, kterým si mě namazala.
I ty si všimneš vzrušivého pálení, jak se zbytky gelu, který se nevztřebal přenesou na tebe a tvůj poštěváček, což způsobí, že mi začneš ještě víc třít o svůj klitoris.

Citíš jak tě tvůj knoflík pálí, ale strašně tě to vzrušuje, až na mě nedočkavě dosedneš celá. Moje tělo se zachvěje tím pocitem, jak prvně pronikám do hlubin tvé vlhké kundičky a roztahuji ji.

Chvíli se ani nehneš a jen si užíváš, jak tě vyplňuji a zbytky gelu se vtírají z mého penisu do tvé kundy, která tě také začně přijemně pálit a donutí tě jemně se pohybovat se mnou uvnitř.

Brzy začneš kroutit svoji pánví v rytmu reggaetonu, který já už i přes jeho hlasitost stejně dávno nevnímám. Dokážu se soustředit jen na ten oheň nyní uvězněný ve tvé kundičce a cítím, jak celé mé tělo se chvěje v rozkoši.

Chtěl bych tě vidět, jak na mě sedíš, ale stále jsem jen ponořený do tmy...

A noc je stále mladá pro tvého kocúrika...

pondělí 12. července 2010

Nové tease & denial captioned

Další tři obrázky i s překlady


- Nnnnng! Prosím! Přestaň ho honit! Přestáááň! Aooou...
- Zmlkni, ty malá kurvičko! Budu honit ten tvůj párek dokud ti zase neztvrdne. Nezávisle na tom, jak dlouho to bude trvat. A znovu tě udělám. A to bude začátek dalšího kola.
- Arrrrrrr! Nnnee... PRoosííím!
-Chtěl ses udělat, uděláš se. Celý den. Příště, až ti to nedovolím, tak si necháš svoji mrdku ve svých koulích.


Jaká to byla úžasná noc v tom klubu, zlatíčko! Právě teď jsem tak kurevsky nadržená. Co ty? Ale, já hloupá, samozřejmě, že jsi nadržený -- jak dlouho to pro tebe bylo, co jsi se naposledy udělal? Tři měsíce, že? Strašně ráda bych tě mrdala, ale za žádnou cenu se nevzdám vší té práce, kterou jsem vložila do tvého dráždění jenom proto, že jsem opilá. Já vím! Nechám tě nasadit si můj připínací penis a mrdat mě s ním! Sakra, ta věc je stejně mnohem příjemnější než tvůj pták.


Pokračuj, miláčku! Nepřestávej, dokud ti neřeknu, a raději by ses neměl udělat! Musím přiznat, že tohle je teď mnohem větší zábava, když nemůžeš rozhodovat o svých orgasmech. Mohla bych sedět a sledovat tě, jak si ho honíš celý den. Ve skutečnosti, myslím, že bych přesně to mohla udělat. Samozřejmě tu není žádná šance, že tě nechám se vystříkat.

neděle 11. července 2010

Tease and orgasm denial training

Tři videa radící dívkám jak dráždit muže a znepříjemňovat mu zákaz se udělat. Všechno je to v angličtině, někdy to možná projdu a přeložím a udělám z toho zvlášť příspěvek.

Základy dráždění

Teasing and orgasm denial training 1 brought to you by PornHub

Mluvit jako drážditelka

Teasing and orgasm denial training 2 brought to you by PornHub

Co dělat, jak daleko to dohnat

Teasing and orgasm denial training 3 brought to you by PornHub

Narozeninové dráždění - povídka

Hlasitě sténáš a uživáš si, jak ti to dělám ze zadu. Tvá kundička se znovu ke tvému potěšení stahuje kolem mého pulzujícího ptáka.

„Zrychli, kocúrik, zrychli,“ pobízíš mě.

Pevně tě držím za boky a přirážím svůj dlouhý klacek hluboko do tebe.  Cítím, jak je mé rozpálené tělo zalité potem a mé sténání je stejně hlasité jako to tvé, když ještě zrychlím. Stahy tvé kundy mi dávají vědět, že se blížíš už ke svému dnes šestému  orgasmu. Zaškubáním ve vězení tvé vlhké mušličky mi můj vlastní penis připomíná, že už jsou to dva měsíce od chvíle, kdy jsi mě dovolila se udělat.

Začínám být až moc blízko. Zpomalím své přirážení, abych to udělal pro sebe jednodušším. Nespokojeně zamručíš a snažíš se zrychlit své vlastní přísuny proti mě. Zaskučím rozkoší, kterou musím potlačovat.

Zastavíš své pohyby a necháš mě z tebe vyklouznout. Otočíš se a pobaveně se podíváš na můj zmučený výraz. Tvůj úsměv je tak nádherný.

„Takhle by to nešlo, zlatko, na moje narodeniny mi to predsa musíš robiť poriadne.“

Zatlačíš mě na má záda a výlezeš si na mě. Hbitě mě necháš zase hlubokot zajet do své vlhké jeskyňky a začneš si to užívat na koníčka. Napřímíš svá záda a svižně pohybuješ pánví. Jenom díky zázraku a tvému tréninku, který mi s radostí každý den dáváš, se dokážu stále ještě ovládnout a neudělat se.

Ze spodu sleduji tvé nádherné tělo, jak se blíží ke svému orgasmu. Jsi úplně nahá, až na náhrdelník z bílého zlata, který jsem ti dnes ráno dal, jako tvůj dárek. Přívěšek s třemi rubíny zasazenými do žlutého zlata nadskakuje společně s tvými prsy, jak dychtivě zrychluješ své divoké přirážení.

Mé tělo se pod tebou prohne ve chvíli, kdy ucítím tu explozi ve tvém klíně. Spadneš na mě a tvé nehty se zaryjí bolestivě do mé hrudi. Stále vnímám křeče tvé kundy drtící v sobě mého čuráka.

Tvůj orgasmus vydýchávám ještě déle než ty sama. Nadzvedneš se a necháš mě vyklouznout. Jemně mi přejíždíš prstíky po žaludu, který sebou zmítá ve vzduchu zoufale hledajíc úlevu.

„Ja vedela, že to zvládneš a nepokazíš mi moje narodeniny, miláčik,“ řekneš a jemně mě políbíš na rty.
S úsilím se na tebě usměji a začnu dychtivě oplácet tvé polibky. Moje ruka šmátralka najde tvé prso a začne jej chtivě mnout.
Jemně mě pleskneš přes prsty a odtáhneš se ode mne, „ale, kocúrik, čo tá večera, ktorú si mi sľúbil.“

Odejdeme společně do sprchy, kde tě rychle očistím a pak mě necháš, ať se sám umyji s vyjímkou mého rozkroku, o který se mi s potěšením postaráš velice pečlivě sama, takže mi v něm opět pulzuje, když nás utírám suchým ručníkem.

Příjdeme zpět do ložnice a znovu mě lehce políbíš a pevně uchopíš můj penis kousek za žaludem. Čertovsky se na mě zakřeníš a já se neubráním myšlence, proč vždy, když ti dám nějaký dárek, máš pak neovladatelnou touhu mě mučit... někdy i několik dní nejrůznějšího dráždění téměř bez přestávky.

Otevřeš svůj šuplík a vytáhneš z něj drobnou lahvičku. Mé tělo se napne, když uvidím tvůj oblíbený iritující gel. Usměješ se, když jej otevřeš a trochu dáš na své prsty. Z prvu chladivý dotyk se rychle změní v pálení, jak pečlivě vtíráš gel do mého žaludu. Potěší tě, když mé sténání a škubání potvrdí jeho dráždivé účinky. Jen na chvíli se zamyslíš a dáš si ho ještě více na své prsty, kterými ihned mučivou směs vetreš i do zbytku mého ptáka.

Když uvolníš své sevření stále tiše sténám snažíce se ovládnout. Cítím se, jakoby mé přirození hořelo a cítím tepat každou žílu, která v něm je.

Beze slova se zvedneš z postele a otevřeš svůj šatník. Ven vytáhneš šaty, které jsi si koupila před třemi dny pro dnešní večer.

„Rýchlo, môj kocúrik, hovoril si, že tú rezerváciu v reštaurácii máme na sedem hodín,“ zavoláš na mě přes rameno.

Neochotně se zvednu ignorujíc pocit mezi svými nohami a otevřu vlastní skříň. Vytáhnu boxerky, kalhoty, košili a sako, vše v černé barvě. Intenzivně cítím, jak se látka tře proti mému údu, když si natahuju spodní prádlo.

Když dokončím oblékání, podívám se na tebe, jak stojíš u zrcadla. Vypadáš nádherně ve svých černých, stříbřitě se lesknoucích šatech. Díváš se na svůj odraz a s úsměvem spokojeně zkoumáš svůj třpitící se rubínový přívěšek.
Popadneš svoji kabelku a nezapomeneš se otřít o můj rozkrok, když zamíříš ke dveřím. Je mi jasné, že dnes využiješ každou šanci se o mě otřít, kterou dostaneš.

S tím, že dnes řídíš mé auto ty, ti musím vydat své klíčet od mého krásného volva s60. Uznávám, že dnes bych mohl mít problémy s řízením.

Celou cestu se šťastně usmíváš a připomínáš mi zážitky dnešního odpoledne, kdy jsi mě nepustila z ložnice od té doby, co jsem přišel z práce.

Konečně dorazíme na místo a po chvíli ti již pomáhám usednout za stůl. Jako vždy jsme dostali své místo v rohu restaurace, kde můžeme být blízko vedle sebe a kromě stolu naproti na nás nikdo moc nevidí. Uprostřed velkého stolu již hoří dlouhá bílá svíce.

Ihned jak dosedneme začneš mě jemně kousat do ouška a tvá ruka rovnou zamíří do mého rozkroku, ale jsi okamžitě přerušena číšníkem, který nám podle pokynů přináší láhev právého šampaňského s jahodami a dvěmi sklenicemi. S přáním příjemného večera otevře láhev a nalije nám její obsah. Ty se na něj laškovně usmíváš zatímco tvá ruka pod stolem přejíždí po bouli v mých kalhotech. S tvým čarovným gelem na mém přirození je každý tvůj dotyk tisíckrát intenzivnější než normálně.

Číšník opět odejde a nechá za sebou pouze dvě menu. Tvá ruka opustí můj klín a ujme se šampaňského. Má ruka následuje tvého příkladu a oba se napijeme. Spokojeně si olízneš rty mezi které ihned vložíš velkou jahodu. Tvá ústa ji smyslně obemknou a kus jí zmizí hluboko ve tvém krku. Zbytek červeného pokladu pak vsuneš do úst mě a tvá levá ruka si opět najde svoji cestu do mého klínu.

Jakoby nic otevreš menu a začneš si vybírat. Tvé prsty mě zatím jemně masírují přes kalhoty a můj čurák ke tvé radosti okamžitě ztvrdne.

Znovu se napiješ ze své skleničky a zaklapneš své menu. Začneš mi něco vyprávět o svých dopoledních nákupech s kámoškou, ale já tě díky tvým hbitým prstíkům moc nevnímám.

„Čo si si ty vybral, zlatko?“ zeptáš se mě nahlas a já si teprveteď uvědomím, že před námi stojí číšník a já bych si měl objednat. Zmateně zamžikám očima a uvědomím si, že jsem ani neotevřel menu.

„Já si dám...,“ začnu, ale naprázdno polknu, když se tvé prsty zaměří na masírování mého žaludu. Cítím jak látka oddělující špičku mého penisu od špiček tvých prstů je už úplně vlhká a ty se soustředíš na maximální tření.

Z těžka se nadechnu a vyhrnu ze sebe nekreativně: „dám si to co samé.“

Potichu se zasměješ a číšník odejde. Pohyb tvé ruky se změní na jemné hlazení. Nakloníš se ke mě a začneš mi žužlat a jemně hryzat můj ušní lalůček.

Všimnu si jak se na nás od protějšího stolu dívá nějaká mladá dívka, která je tu na večeři s rodiči. Může jí být snad osumnáct. Jsi zvědavá, co mě zaujalo a podíváš se také jejím směrem. Začneš jemně dráždit moji špičku a přimkneš svá ústa k mým. Tvůj jazyk zavítá do mých úst. Slečna naproti uhne na chvíli pohledem, ale přemožena zvědavostí začne znovu pokukovat.

Zničeho nic hbitě slezeš pod stůl kryta dlouhým ubrusem, který má. Ani se nesnažíš upustit něco na zem, aby jsi měla výmluvu. Rychle rozepneš mé kalhoty a dřív než se vzpamatuji obemknou tvá ústa můj penis. Jemně mě saješ a mé tělo se začně chvěť v odpověď.

Z mého obličeje je jasné, co se pod stolem odehrává a podle zaujatého výrazu mladé slečny, která se už ani nesnaží uhýbat pohledem je to jasné i jí. Je poměrně pěkná s krásnými plnými rty, které si začne sem tam smyslně olizovat, jakoby měla na něco chuť.

K tvému sání se přidá tvá ruka a já začnu tiše sténat. Je mi strašné horko a rozepnu si jeden z knoflíků na košili. Pohyby tvé ruky se zatím zrychlují a já i přes veškerou svoji snahu sténám hlasitěji, než bych chtěl.

Trhnu sebou, když si všimnu, jak jde k nám číšník s talíři. Vší silou se ovládnu a pokusím se nahodit inteligentní výraz.

Položí na stůl můj talíř se špagetami a zmateně se podívá na prázdné místo vedle mě.

„Vaše paní odešla? Přejete si, prosím, abych druhý talíř odnesl?“ zeptá se mě.

Já se pokusím o úsměv, který mi ztíží rychlé dráždivé pohyby tvého jazyku. Načasovala sis to výborně a já se právě v tuto chvíli nebezpečně přiblížím až k potlačovanému orgasmu.

„Ne, pouze se musela na chvíli vzdálit, talíř tu prosím nechte,“ odpovím rychle a namáhavě.

Číšník se na mě trochu podezíravě podívá zmatený z mého výrazu a po té, co tu nechá i druhý talíř odejde. Je mi to jedno, jenom doufám, že nepřestaneš. Je mi jedno, kde jsem, a že mě někdo sleduje, hlavně nepřestávej. Ve chvíli, kdy vydám hlasitý sten sání mezi mýma nohama najednou ustane a ty vylezeš zpět na své místo. Můj panovačně se zmítající pták je opět nemilosrdně uvězněn do klece mých kalhot. Laškovně si olízneš své prsty a podíváš se na naši zvědavou slečnu odnaproti. Ta polkne a uhne pohledem. Stočíš svůj pohled na mě a pobaveně se zasměješ.

Oba se začneme věnovat svému jídlu. Pozoruji tě, jak jíš a příjde mi, že se mě snažíš dráždit už i tím, jak špulíš své rty při pořádání svých špaget.

Já mám problémy soustředit se i na své jídlo a tak dojíš dřív než já. Políbíš mě na tvář a tvá ruka mě opět začne hladit v rozkroku, ale po té, co opět dosáhnu plné délky, jej pouze jemně škádlivě hladíš a pozoruješ, jak jím. Nemám zdání o čem u toho přemýšlíš, pouze se na mě díváš a spokojeně se usmíváš.

Po jídle přenechám svoji platební kartu vrchnímu a začnu tě jemně líbat na ústa.

„Všechno nejlepší k narozeninám, má vládkyně,“  řeknu dívajíce se do tvých očích.

„Ďakujem, môj kocúrik, ten prívesok je nádherný a ty si moje zlatíčko,“ odpovíš láskyplně a vrátíš se k něžnému líbání mých rtů.

Při odchodu se snažím nepřemýšlet o tom, jestli do očí více bije boule v mých kalhotech nebo vlhká místa na nich.

Když nasedáš zpět za volant mého auta, usměješ se na mě a čertovsky řekneš: „zajtra je víkend, dnes sa mi nechce ešte spať ... hlavne keď je toľko iných vecí, ktoré môžeme v postieľke robiť.“

Máš opět v očích své chtívé plamínky, když tvá noha stlačí pedál plynu a rozjedeš se na cestu zpět k našemu hnízdu rozkoše.

pátek 9. července 2010

Várka tease & denial dráždivých obrázků

Opět přikládám i překlad


Vím, že jsem slíbila tě nechat se dneska udělat, ale pořád ještě nejsou dostatečně plné, drahoušku. Nechme tě zase změknout, znovu tě zamknout a dát tomu ještě pár měsíců.


Ach! Teď prostě miluji tvého čuráka tak moc, když se může udělat jenom, až já řeknu. Nikdy jsem nebyla více vzrušená než po těchto nočních drážděních, kdy jsi připoutaný k posteli s pulsujícím čurákem bez šance na úlevu. To je důvod proč ti musím jezdit po obličeji dokud se několikrát neudělám každou noc, než jsem schopna jít spát. Jsou to slzy? Ó můj bože! Nepřestávej brečet, chci ti jezdit po obličeji, když brečíš. Tohle byl ten nejlepší nápad všech dob! Jsem teď tak ráda, že jsi mě podvedl s tou děvkou!


Myslím, že je pro tebe důležité, abys věděl, PROČ tě nenechávám se udělat. Pochop nikdy jsem neměla nic, co by mě vzrušovalo víc, než sledování tvých koulí tak plných mrdky a tvého zoufale pulzujícího čuráka. Chápej, já tě netrestám a nejsem na tebe ošklivá. Jenom se podívej, jak jsem zvlhla z pouhého mluvení o tom! Takže chápeš, drahoušku, že si nemůžeš zasloužit orgasmus a nemůžeš mě uspokojit dost na to, abych ti nějaký povolila. Pokud se opravdu chceš znovu udělat, najdi mi něco, co mě vzruší víc.

Další tease & denial povídka

Dovolená


Necháš mě, ať ti otevřu dveře a pustím tě dovnitř. Rychle vletíš do tepla a opřeš své lyže o stěnu. Já jdu hned za tebou a opřu ty své hned vedle. Ochotně ti pomohu sundat tvoji zimní bundu a pověsím ji na věšák. Ty zatím jdeš ke krbu a přemýšlíš jestli bys mě mohla potrestat za to, že v něm ještě neplápolá oheň, přestože víš, že jsem neměl šanci se sem dostat před tebou a rozdělat jej.

Nakonec se jen usměješ a rozhlédneš se po místnosti. Stojíš v čistém dřevěném srubu. Kromě cihlového krbu vidíš ještě velkou pohovku, pohodlné křeslo, vedle něj malý vánoční stromeček a několik huňatých kožešin válících se na zemi před krbem. Kromě této místnosti tu je ještě ložnice, kuchyně a velká koupelna.

Začneš se vyslékat ze svého zimního oblečení a rozhazovat jej nedbale po pohovce. Sleduješ mě, jak zatím čistím lyže.

„Kocúrik, priprav oheň v krbe a priprav mi kúpeľ,“ řekneš a usadíš se na pohovku svlečená pouze do tryčka a bílého spodního prádla.

Já přikývnu a posbírám tvoje oblečení. Po té, co jej uložím, vezmu dřevo a rychle rozdělám oheň v krbu. Ty celou dobu jen sedíš a díváš se na mě usmívajíce. Snažíš se moc nevnímat unavené svaly bolavé z celodenního lyžování na svahu.

Lehce zavřeš své oči, když odejdu do koupelny. Se zavřenýma očima vzpomínáš na dnešní ráno. Po snídani si mi více než hodinu masírovala a sála mého ptáka dokud jsem sebou opět nezmítal na posteli. Přemýšlíš jestli se ti více líbilo mé zmítání nebo můj jazyk pohybující se po tvé kundičce, kterou si mi celou dobu třela o obličej, dokud ses dvakrát neudělala. Pak jsi vzala lahvičku s iritujícím gelem, který si mi pečlivě vmasírovala do mého škubajícího se žaludu. I konečky tvých prstů z toho ještě hodinu trochu pálily. Ale výraz na mém obličeji byl pak k nezaplacení, když jsme šli spolu na svah.

Otevřeš znovu své oči a jako kočka se protáhneš, když mě vidíš přicházet.

„Koupel je připravená,“ řeknu a usměju se na tebe.

Zvedneš se a políbíš mě na rty. Tvá ruka jemně zavadí o mé kalhoty, když mě míjíš.

Následuji tě do naší koupelny. Spokojeně se rozhlédneš. Kolem velké vany, do které se pohodlně oba vlezeme jsou rozestavěna aromatické svíčky, jejichž vůně příjemně naplňuje tvůj nos.

Sundáš si své tryčko a pomalu si začneš rozepínat i svoji bílou podprsenku. Ignoruješ moje oči, které se vpíjí do tvého těla, když obnažíš svá ňadra a pomalu si sundáš kalhotky. Ani nemusím říkat, že už jsem dávno zase tvrdý, když ti pomáhám vlést do vody.

Sundám si své tryčko a kleknu si vedle vany. Ty přivřeš své oči a necháš se unášet horkou koupelí a příjemnou vůní svíček. Horká voda skvěle působí na tvé unavené svaly.

Ani se nepohneš, když ucítíš dotyk vlhké houby na svém krku. Jemně začnu omývat celé tvé nádherné tělo. Začnu tvým krkem a rameny. Uchopím postupně tvé ruce, abych je mohl třít svojí namidlenou houbičkou a ty si jen rozverně usměješ, když přesunu svoji pozornost na tvá prsa. Pomalu dojdu až k tvému rozkroku.
Houbička ti pomáhá ještě více relaxovat. Uchopím tě za koleno a začnu s ní pomalu masírovat vnitřní stranu tvých stehen. Postupně dokončím svoji práci tím, že ti pečlivě vydrbu záda a opět se ponoříš až po nos do horké vody.

Tvé prsty zajedou ke tvému klínu a jemně se jej začneš dotýkat. Ale vždyť máš vlastně mě, usměješ se a ještě víc roztáhneš své nohy, když navedeš moji ruku na svůj poštěváček.

Něžně začnu hladit tvůj klín a se zavřenýma očima si užíváš naši dovolenou... příjemnou vůni aromatických svíček, horkou vodu, která tě obklopuje, své vlastní už uvolněné tělo a mé hbité prsty, které jsou příjemnější a příjemnější.

I ve vodě poznám, když pod svými prsty ucítím tvoji vlastní vlhkost. Snažím se nemyslet jak moc bych si přál, aby se i můj jako kámen tvrdý penis dočkal nějaké pozornosti.

Opět mi chytneš moji ruku, ale tentokrát ji vystrčíš ven z vany. Pobaveně se na mě podíváš a hbitě vyskočíš cákajíc kolem sebe. Mé kalhoty jsou okamžitě vlhké z tvého stříkání. Necháš mě také se zvednout a přitlačíš mě proti svému tělu. Začneš mě divoce líbat a sát mé rty. Ještě víc se proti mě přitlačíš, až ucítíš můj tvrdý úd proti svému bříšku. Jemně se o mě začneš třít, když tvůj jazyk pronikne do mých úst. Nepřekvapítě, když mé šmátrající ruce pevně uchopí tvůj zadeček.

Začneš mě svým tělem vytlačovat, dokud nejsme zpět v hlavni místnosti. Pořád z tebe kape voda, kterou cákáš kolem sebe.

Ucítíš teplo sálající z hořícího krbu a stáhneš mě s sebou dolů na huňaté kůže ležící na podlaze. Já rychle sundám své už promáčené kalhoty a boxerky a začnu hladově oplácet tvé polibky. Naše ruce vzájemně hladí naše těla a dotýkají se všude, kde je to možné. Můj pták už sebou škube v očekávání, když se jej konečně dotkneš svými prsty. Pevně jej uchopíš a já začnu sténat do tvých úst, když jej jemně masíruješ.

Přitlačíš mě proti podlaze a pomalu na mě nasedneš. Cítím jak do tebe nedočkavě pronikám. Začneš vrtět svými boky a z tvých stále mokrých vlasů kape voda na muji hruď. Cítíš, že v tobě pulzuju ještě více než obvykle a zrychlíš své pohyby.

„Copak, zlatko, môj čarovný gél sa ti tak páčil?“ zakřeníš se na mě a začneš přirážet.

Já zasténám rozkoší neschopen ti odpovědět. Mé ruce se natáhnou proti tvým prsům a začnou se s nimi mazlit.

Začínáš přirážet rychleji a rychleji a mé tělo se pod tebou bezmocně zmítá. Sleduješ můj hrudník, jak těžce oddechuji zmámen nemilosrdnými pohyby tvé pánve. Cítíš jak se blíží tvůj vlastní orgasmus, ale zároveň vidíš, že začínám prohrávat boj proti tvé kundičce, která se kolem mě stahuje stále pevněji.

S nevolí ustaneš ve svém pohybu, když ucítíš, že už jsem na absolutní hraně. Byla by škoda mi dovolit se teď udělat po měsíci tvé tvrdé práce na mém čurákovi. Jen neznatelně pohybuješ svými boky a sleduješ, jak se mé tělo pod tebou stále prohýbá v křečích.

Když se trochu uklidním, vezmeš opět moji ruku a navedeš ji do svého klína. Jemně přitlačím svůj palec na tvůj poštěváček a začnu tě s ním dráždit, což mi okamžitě oplatíš stahy své vaginy, které zachvějí celým mým tělem. Vztáhnu k tobě ruku a přitáhnu tvá ústa k mým.

Naše líbání je přerušované pouze našimi vzájemnými vzdechy. Brzy se opět začneš pohybovat pomalu nahoru a dolů. Tvá úzká kundička mě rychle zase odešle na hranu orgasmu, ale dáváš si pozor, aby si mě tam držela, aniž bych ztratil kontrolu.

Napřímíš se a začneš hlasitě sténat rychle se blížíc ke svému vlastnímu orgasmu. Tvoje sténání na mě vždy působí jako ta nejsilnější droga a cítíš jak se v tobě můj pták začne divoce škubat.

Mé prsty tě rychle odešlou do ráje a z tvého poštěváčku se rozlije horko do celého tvého těla.

Když otevřeš své oči, jsi v mém obětí ležíce na mém spoceném těle. Pořád ještě můžeš cítit tepání mého údu stále uvězněného hluboko ve tvé vlhké kundičce. Mé bušící srdce divoce zní v tvých uších spolu s klidným praskáním hořícího dřeva. Zapředeš jako spokojená kočka, když se mé vlasy jemně probírají tvými stále vlhkými vlasy.

Jemně sebou vrtíš ještě dalších deset minut, abys mě v sobě udržela bezpečně tvrdého. Pak se nadzvedneš a políbíš mě na rty. Jako když motýl usedne na květinu a hned ji zase opustí.

„Prosím, udělej mě,“ řeknu tiše, ale dost nahlas, aby si mě slyšela.

Tvá spokojená tvář se najednou změní na tvrdý pohled a pak na čertovský výraz.

„Máš päť minút sa urobiť, kocúrik.“

Můj penis sebou vesele zaškubá ve vzduchu, když se otáčíš a sedáš si rozkročená na moji hruď a ruce tak, že se pod tebou nemohu hýbat. Jemně začneš kroužit svými prsty po mém citlivém žaludu, který se leskne vlhký od mé šťávičky.

Pevně mě uchopíš levou rukou a já přivřu své oči v očekávání. Ucítím jemný dotyk a drobný pohyb mi prozradí, že jde o tvoji dlaň. Rychle otevřu ústa v protestu, abych nakonec vydal jen hlasitý sten, když můj žalud začneš rychle leštit svoji dlaní. Moje tělo se snaží prohnout, ale pod vahou tvého těla se sotva pohne. Ještě více na žalud přitlačíš a mé sténání se začně přibližovat křiku.

Moc dobře víš, jak je to pro mě intenzivní, když mi to děláš dlaní. A moc dobře víš, že jsem ještě nikdy nebyl schopný se takto udělat. Bolest a slast intenzity tvé dlaně třené o můj žalud mě jednoduše nenechají osvobodit se v orgasmu.

Po pěti minutách, které jsou pro mě dlouhé jako věčnost, tvé ruce konečně uvolní své sevření a postavíš se. Já jen bezmocně ležím neschopen pohybu. Krev mi tepe ve spáncích a pálí mě v krku od mého hlasitého sténání. Můj žalud jakoby hořel.

Odejdeš do koupelny osušit si vlasy. Když  se vrátíš, pořád ležím na zemi s roztaženýma nahama a mým ptákem, který stačil jen lehce povadnout.

Usměješ se na mě a já ti tvůj úsměv oplatím.

Tease and denial obrázky

Všechno jsem to posbíral různě po internetu, ale vše je v angličtině, tak přidávám překlad ;)


Chacha! Jsi tak srandovní, když takhle žertuješ! Samozřejmě, že se nemůžeš udělat! Tvůj jediný účel je poskytovat mi potěšení a právě teď mě těší dívat se, jak si to děláš rukou s vědomím, že nikdy nedojdeš té úlevy. Tak pokračuj, pak tě strčíme zpátky do tvého pásu cudnosti a možná tě nechám mě udělat párkrát před spaním.


Vidíš, zlatíčko! Škemral si minimálně měsíc, abych ti sála tvého ptáka. Dělala jsem to zatím jenom hodinu a už prosíš, abych přestala? Ah, už chápu. Ty se chceš udělat. Co už, znáš ta pravidla: žádný orgasmus bez dovolení, a já tě mohu ujistit, že ti nedám žádné povolení minimálně ještě další měsíc. Ale protože jsi byl takový hodný otrok, budu ti ho ještě kouřit nějakou chvíli. Dlouhou chvíli.


Takže si pořád užíváš strkat do mě svého ptáka, přestože víš, že se neuděláš? Ne? Je to tím jenom horší? Ach, jaká škoda pro tebe. Ale já to miluji. Jsi jako můj osobní robertek, ale s penězi. Až se ještě párkrát udělám, nechám tě, ať mě očistíš jazykem, a pak mě můžeš vzít ven na večeři.

čtvrtek 8. července 2010

Tři pěkná videa - Pornhub

Slečna se nemůže ani hnout, nic nevidí ani neslyší a její tělo se začíná zmítat v rozkoši :)


Bound girl get Sensitive Multi Os brought to you by PornHub

Pěkné video se svázaným chlápkem, kterému mu to kráska dělá rukou znovu a znovu a pokaždé mu orgasmus zrujnuje a mučí jej. Moc pěkné :D


Teasing slow handjob with ruined orgasms and post orgasm torture on bound g brought to you by PornHub

Poslední video je tease and denial. Černoška si drží chlapa a dělá mu to rukou... místo, aby jej nechala vystříknout, jej jenom odkopne...


Guy teased and left horny brought to you by PornHub

Tease and denial, první povídka

Ranní ptáče


Pomaličku se probouzíš. Přes tvá zavřená víčka proniká ranní světlo. Cítíš se pořád velice unavená po včerejší noci. S úsměvem si uvědomíš onen krásný pocit, který tě nyní vítá do nového dne.

Ležíš na své velké posteli a přes okno se do tvého nahého těla vpíjí sluneční záře. Ještě na chviličku necháš své oči zavřené a užívaš si teplo sálající z poštěváčku, který ti jemně a pomalu líži. Takové je totiž pravidlo, každé ráno tě tímto způsobem musím probudit po té, co připravím snídani, jejíž vuně tě těď již obklopuje... mmmm... můj vlhký jazyk se na tobě dnes opravdu činí.

Pomalu otevřeš oči a podíváš se na mou hlavu mezi svými stehny. Spokojeně se usměješ a beze slova se otočíš pro talíř, který leží na stolku vedle postele. Vezmeš si svá míchaná vejce a pomalu je začne jíst ukusujíc ředkvičky a kousky chleba.

Dneska se skutečně  snažím více než obvykle. Usměješ se, protože je ti jasné, že po včerejší noci už to mám problémy vydržet a budu chtít, abys mě nechala se dnes udělat. Usměješ se ještě víc, protože miluješ, když začínám být opravdu zoufalý a víš, že se úlevy hned tak nedočkám. Myšlenky na mou bezmoc způsobí, že tvůj klitoris ještě silněji reaguje na vlhké dotyky mého jazyku.

Podiváš se dolů a všimneš si, že se dívám nahoru na tebe. Odmněníš mě spokojeným úsměvem a odložíš prázdný talíř. Můj jazyk začne kmitat rychleji a všimneš si, že z tebe začínají vytékat první kapky štávičky lásky. Přivřeš rozverně oči a znovu si vybavíš minulou noc. Přemýšlíš jak moc ho asi už mám teď naběhlého.

„Teraz prestaň,“ řekneš pevně a znovu otevřeš své oči.

Vyplašeně se na tebe podívám s otázkou v očích.

„Ľahni si na chrbát a daj ruky za hlavu.“

Udělám, jak mi poručíš.

Tvá ruka mi pomalu přejede škádlivě po hrudi směrem dolů, kde vidíš můj tvrdý a připravený penis. Vidíš jeho tmavou barvu a sama si můžeš jen představovat jak je teď citlivý. Vidíš jak se už těší, až si začneš hrát. A ty si hraješ ráda.

Tvé prsty pomalu dorazí až k němu a s lehkým dotykem změří celou jeho délku. Cítíš, jak se moje tělo automaticky zachvěje pod tvými doteky. Tvá ruka mě pevně obejme a pomalu se začně pohybovat nahoru a dolů. Podíváš se na mé zavřené oči a moji tvář vyzařující chtíčem. Ihned po té, co se pohyby tvé ruky nemilosrdně zrychlí, začně ze mě proudit má vlastní teplá šťáva, která ti připomene vlhost mezi tvými vlastními nohami.

Ještě pevněji mě uchopíš a začneš svižně pohybovat rukou nahoru dolů. Usměješ se když uslyšíš, jak začínám sténat a lehce sebou šít.

Zrychluješ svůj pohyb a užíváš si mého sténání. Víš, že mě brzy zlomíš, tohle mé snažení ráno nebylo jenom tak. Tvá ruka jede rychle nahoru a dolů po mém údu promáčeném vlastní šťávou. Druhou rukou mě přidržuješ, abych sebou tolik nemlel.

Ještě zrychlíš a vidíš jak se jistě začínám ztrácet ve tvé moci.

„Prosím,“ unikne z mých úst potichu... jen to ignoruješ.

„Prosím, můžu se udělat,“ řeknu už nahlas.

Tvé ruce najednou opustí mé tělo a neubráníš se potěšenému smíchu, jak sebou můj čurák bezmocně zazmítá ve vzduchu.

Otevřu své oči a s tváří pravého mučedníka se na tebe podívám. Sáhneš si prsty mezi stehna a roztáhneš jemně závojíčky. Namočíš se ve své šťávě, které máš ještě víc než před tím. Miluješ, když mě můžeš takhle mučít, tvůj orgasmus je vždy o to silnější a sladší.

Své prsty mi přiblížíš k ústům, necháš mě přivonět a vyčistit je mým jazykem.

„Lož pokojne,“ řekneš a rozkročíš se nad mým klínem.

Pomalu nasedneš na mého ptáka, který do tebe okamžitě zajede celou svojí délkou roztahujíc tvoji kundičku. Oba dva vydechneme rozkoší. Já ještě víc, když se jemně zavrtíš.

Nakloníš se dopředu a začneš mě líbat. Já ti tvé polibky hladově oplácím a naše jazyky spolu brzy začnou tančit svůj divoký tanec. Vezmeš mé ruce a položíš je na svá prsa, na své ztvrdlé bradavky. Cítíš jak v tobě můj penis zaškubá radostí.

Tvé prsty prochází mými vlasy, když mě líbáš a užíváš si mé hlazení. Celou dobu cítíš, jak hluboko v tobě pulzuji.

Narovnáš se a znovu zavrtíš svým zadečkem mámíc ze mě další vzdechy. Když tvé pohyby na chvíli utichnou, cítíš ještě silnější pulzování mého chtíče nyní uvězněného v pevném sevření tvé růžové mušličky.

„Ruky za hlavu a ani sa nehne,“ řekneš a sáhneš si prsty na svůj poštěváček.

Před mýma očima začneš masturbovat s mým ptákem zaraženým hluboko v tobě. Stahy tvé kundičky mě udržují pořád blízko k mému vlastnímu orgasmu, pro který stále marně doufám.

Pohled na tebe, jak si to sama děláš, je úžasný a tvé sténání dokáže, že dokonce ještě více ztvrdnu.

Nevydržíš to a začneš znovu lehce pohybovat zadečkem. Mé tělo ztuhne do kamene, jak se snažím udržet se nepohybovat a hlavně sám nezačít stříkat.

Tvá šťáva stéká z tvé kundičky dolů po mém těle a na prostěradlo, jak tě tvé prsty přibližují k rannímu orgasmu. Čím si blíž tím je sevření tvé kundičky pevnější. Mě už nevnímáš, když se začneš zmítat ve slasti tvých prstů kmitajících přes tvůj citlivý knoflík.

Najednou to přijde a tělo mé vládkyně vzplane ve vyvrcholení. Tvé slastné škubání mě přivádí k šílenství. Tvé boky se divoce vrtí a tvá kunda drtí můj penis uvěznený hluboko v ní, dokud tvůj orgasmus neodezní.

Lehce jako kočka se nadzvedneš a necháš mě ze sebe vyklouznu. Vidíš jak těžce oddechuji a jak mi v něm mezi nohami škube.

Skloniš se nad ním a začneš jej pečlivě čistit svým jazykem. Každý tvůj dotyk jen prodlužuje mé mučení. Rozkoš, kterou mé tělo i má duše prochází je neuvěřitelná, ale ten oheň je uzavřen ve mě a oba víme, že nebude vypuštěn dokud nerozkážeš. Jen na malý moment se snažíš marně vzpomenout, kdy si mě vlastně nechala naposledky vystřelit můj bílý náboj.

„Teraz som na rade ja,“ řekneš a přesuneš svůj rozkrok nad můj obličej. Začneš se o mě třít dokud nejsem celý mokrý. Můj nos se naplní tvojí vůní, které nelze nijak uniknout a můj penis sebou opět divoce zaškube.
Lehce se nadzvedneš a necháš se pečlivě vyčistit mým jazíčkem. Znovu si užíváš, jak můj jazyk kopíruje každý záhyb tvého klitorisu i tvé pochvy. Jak se mé rty přisají na rty tvé mušličky a začnou z ní hladově vysávat všechnu šťávu.

Když si spokojená, znovu zatlačíš svůj rozkrok proti mému nosu a líně se protáhneš. Pak se zvedneš a převalíš se na záda. Slyšíš jak vedle tebe pořád oddychuji.

Je čas na ranní očistu pomyslíš si a čertovsky se usměješ nad nápadem, který ti běží hlavou.

„Poď, kocúrik, je čas ísť pod sprchu.“